ProfiBeauty Salon

BONDOLUX

V našem salonu se vám dostane nadstandardní péče v podobě šetrného barvení vlasů. A to díky vlasové péči Bondolux. Že jste dosud o Bondoluxu nic neslyšeli? Znáte pouze Olaplex? Tak v tom případě vám rádi vše osvětlíme.

Proč právě Bondolux

Bondolux stejně jako Olaplex slouží k ochraně vlasů při chemických procesích, především tedy během barvení vlasů. Říkáte si ale proč nepracujeme se značkou Olaplex, když tu má každý salon? Právě proto! ProfiBeauty salon není běžný salon. Vždy nám šlo o to, aby naše klientky byly spokojené, odcházely krásné, s krásnými vlasy, ale především také zdravými vlasy! Takže vždy než zavedeme novou službu, novou kosmetiku do našeho salonu, tak provádíme testování. Testujeme nejprve na cvičných hlavách a když je vše tak jak má být, tak už testujeme na modelkách a také přímo sami na sobě. To je ta výhoda! My pouze nemluvíme o tom, co si přečteme z etikety na lahvičce, ale my vám předáme informace jako kadeřník (jak to vše funguje) a jako klient (jaké jsou reálné výsledky). A stejně tak jsme testovali i Bondolux. Šlo nám o to, abychom do našeho salonu vybrali nejvhodnější ošetřující kosmetiku, která funguje jako prevence pro poškození vlasů barvením. Testovali jsme Olaplex, Fibreplex, Phplex a Bondolux. A nejvíce se nám osvědčil Bondolux.

Co umí Bondolux

Při každém chemickém procesu, který nějakým způsobem zasahuje do struktury vlasu (barvení, zesvětlování, tónování, rovnání, trvalá apod.), dochází k poškození vlasů. Vlasy jsou následkem toho vysušené, zesláblé a mají sklon k lámavosti. Používáním vlasové péče Bondolux při každém chemickém ošetření se zabrání poškozování vlasů. Bondolux vlasy ochrání, obnoví vazby uvnitř vlasového vlákna a dokonce vytvoří zcela nové. Inovativní systém, který se nachází v přípravcích Bondolux, je založen na působení hlavních složek, kterými jsou NAC N-acetylcystein (vytváří nové vazby ve vlasovém vláknu a celkově chrání vlasy), deriváty rýže (posilují vlasy a také vytváří ochrannou vrstvu vlasu) a výtažek z bambusu (vlivem něho se vlasy stávají pevnější, ale zároveň flexibilnější). Díky tomuto složení budou vlasy po celou dobu barvení či jiné chemické procedury chráněny přímo zevnitř vlasového vlákna. Bondolux obsahuje také směs aminokyselin, které vlasy hydratují a tvoří je pevnějšími.

BONDOLUX VÝHODY

Bondolux systém

Vlasová péče Bondolux zahrnuje 3 produkty, přičemž každý má zcela jiný účel. První z nich funguje jako ochrana během chemického procesu, druhý je vhodný na péči bezprostředně po proceduře a třetí je určen pro domácí použití.

BONDOLUX No. 1 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ OCHRANA

Přidáním BONDOLUX No. 1 během procesu zesvětlování, barvení permanentní barvou nebo přelivem, dochází ke vzniku nových vazeb uvnitř vlasového vlákna. BONDOLUX No. 1 obsahuje výtažek z bambusu, který vlasy posiluje a dodává jim pružnost. Může být použit samostatně jako intenzivní vlasová kúra nebo jako posilující péče po permanentním barvení ideálně s BONDOLUX No.2.

BONDOLUX No. 2 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ KRÉM

BONDOLUX No. 2 spolu s BONDOLUX No. 1 je vhodný pro posílení vazeb uvnitř vlasového vlákna. BONDOLUX No. 2 čistí, hydratuje a uzavírá kutikulu vlasu. Díky výtažku z bambusu se vlasy stávají pevnější, pružnější a celkově se zlepšuje kvalita vlasů.

BONDOLUX No. 3 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ MASKA

Intenzivní vlasová péče pro domácí použití, kterou si u nás můžete zakoupit. Doporučujeme ji používat jednou za 14 dní. Díky výtažku z bambusu budou vlasy pevnější, pružnější a budou plné života a lesku.