ProfiBeauty Salon

NADAČNÍ ČINNOST

Střih dárců pro Nadační fond Daruj vlasy

Jen tři kroky ke kráse a radosti z dlouhých vlasů.

Náš salon se stal jedním z partnerských salonů, v nichž můžete darovat své vlasy pro Nadační fond Daruj vlasy. Neschovávejte si je do šuplíků, darujte je těm, kteří je potřebují. V rámci Nadačního fondu Daruj vlasy, který se zaměřuje na pomoc pacientům, jenž trpí ztrátou vlasů, jsme se rozhodli stát se partnerským salonem a zprostředkovávat střih dárců. U nás se můžete nechat ostříhat podle nejnovějších trendů a ještě podpořit dobrou věc.

ProfiBeauty Salon zajišťuje:

NF DARUJ VLASY PŘIJÍMÁ VLASY:

Více informací o Nadačním fondu Daruj vlasy se dozvíte na www.darujvlasy.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/darujvlasy.cz

NF Daruj vlasy

Nadační fond Daruj vlasy vznikl se záměrem pomáhat těm lidem, kteří bohužel během těžkého onemocnění nebo úrazu přišli o vlasy. Pomoc je tak věnována zejména pacientům léčících se s onkologickým onemocněním a kteří ztratili vlasy během chemoterapie. Dále o pomoc mohou žádat i pacienti, jimž byla diagnostikována alopecie (chorobné vypadávání vlasů) nebo pacienti, kteří přišli o vlasy při úrazu (např. popáleniny nebo těžké autonehody). Všichni tito pacienti mají nárok na to, aby NF Daruj vlasy požádali o pomoc, která je jim poskytnuta formou paruky na míru. Tu pro ně NF Daruj vlasy nechává zhotovit ve vlásenkářské dílně společnosti ProfiBeauty s.r.o., která je oficiálním hlavním partnerem nadačního fondu.

Paruka na míru z Vašich vlasů

Tato paruka na míru může být vyrobena díky Vám! Ovšem, není to tak jednoduché. Většina dárců si představuje, že si nechá ustřihnout svůj cop a z něho se následně zhotoví paruka pro čekajícího žadatele. Bohužel to není tak jednoduché. Na výrobu jedné paruky je třeba množství vlasů od 4-5 dárců. Navíc je výroba paruky velmi nákladná, neboť trvá přibližně 3-4 týdny. NF Daruj vlasy tak vlasy především potřebuje vlasy co nejdelších rozměrů, které může vyměnit za finance. Na vlasy od 40 cm je vysoká poptávka pro prodlužování vlasů, proto takto dlouhé vlasy NF Daruj vlasy nabízí společnosti ProfiBeauty, která nabízí nejvyšší výkupní ceny v ČR. Za tyto finance následně NF Daruj vlasy může zadotovat výrobu paruky. A teď se asi ptáte, z jakých vlasů se tedy bude vyrábět paruka? Většina pacientů, kteří potřebují paruku, požadují paruku z krátkých vlasů, neboť je pohodlnější na nošení a na údržbu. Na takovéto paruky je možné tedy použít vlasy již od 40 cm, které nemají žádnou tržní hodnotu.

Darujte své vlasy, Vám dorostou

To ovšem nemohou říct ti, kteří o své vlasy přišli. Některým pacientům sice vlasy dorostou, především po ukončení chemoterapie, ale může to trvat dlouhou dobu a některým nedorostou nikdy (například pacientům s alopecií nebo po těžkých popáleninách). Vy jim můžete pomoci tak, že pro ně darujete své vlasy. Můžete je nadačnímu fondu zaslat poštou, ale můžete se právě nechat ostříhat i v našem salonu. U nás dostanete hned několik benefitů – krásný moderní sestřih dle Vašeho přání ZDARMA a náš servis založený na příjemném personálu a malém občerstvení v podobě kávy nebo šálku čaje. Ihned po sestřihu s Vámi sepíšeme darovací smlouvu, která dokládá, že jste své vlasy darovali NF Daruj vlasy a že tedy na ně nikdo jiný nemá nárok. Do 30 dní od darování vlasů si budete moci ověřit, že vlasy byly skutečně předány NF Daruj vlasy a budete moci nahlédnout na výši finanční částky, kterou jste díky Vašim vlasům na konto NF Daruj vlasy přispěli.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk