ProfiBeauty Salon

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KVALITNĚ

Svěřte se do rukou profesionálů

ProfiBeauty Salon se stal jedním z partnerských salonů Nadačního fondu Daruj vlasy. Máte-li chuť ostříhat svou bujnou hřívu a zároveň udělat dobrou věc, máte jedinečnou příležitost právě v našem salonu!

1. KROK - VÝBĚR VHODNÉ METODY

Na počátku samotného prodlužování vlasů a zahušťování vlasů stojí správný výběr metody. Nejdříve tedy společně probereme, co od metody očekáváte, jaké časové možnosti máte a samozřejmě i Váš zdravotní stav (např. alergie na nějaký materiál, alopecie apod.)

Přehled certifikovaných metod salonu ProfiBeauty:

Nabízíme nejširší nabídku metod prodlužování vlasů v ČR, veškeré spoje provádíme precizně pod dohledem manažera salonu, na kterého se případně můžete obrátit. Poskytujeme záruku na pevnost a kvalitu spoje do dalšího posunutí. Rádi Vám doporučíme tu nejvhodnější metodu právě pro Vás.

2. KROK - VÝBĚR VLASŮ

Aby byl výsledný účes přesně podle vašeho očekávání, je třeba se ujistit, že představa vaše a naše je totožná. Společně tedy probereme, jak moc velký objem vlasů vyžadujete. Dohodnout se na délce je jednoduchá záležitost, složitější je to právě s objemem. Proto pro Vás zde máme ilustrační obrázek, který zachycuje kolik gramů vlasů je nutné na konkrétní finální účes. Vybrat si můžete od lehkého zahuštění až po skutečnou vlasovou korunu krásy. Dále zvolíme odstín prodlužovaných vlasů, kdy může dojít i k samotnému barvení, aby rozdíl mezi vlasy nebyl znát.

 

3. KROK - ROZVRŽENÍ SPOJŮ NA MÍRU

Poslední krok před samotnou aplikací prodloužených vlasů je už pouze optimalizace rozložení spojů dle vybrané metody. Spoje se musí rozmístit promyšleně, aby nikde nebyly viditelné a příjemně se nosily. Na ilustračním obrázku tak můžete vidět, že na temeno hlavy se aplikují standardně veliké spoje, ovšem čím blíže ke konturám obličeje, tím musí být spoje menší. Do těchto zón tedy aplikujeme poloviční mikrospoje a do okrajových částí dokonce třetinkové mikrospoje. Výsledkem bude perfektní prodloužení vlasů.

 

ProfiBeauty salon – záruka toho nejlepšího, co nikde nenajdete

SLUŽBY NA VYSOKÉ ÚROVNI

jsme specialisté na prodlužování a zahušťování vlasů, této oblasti se ostatně věnujeme již 10 let.

TRADICE A KVALITA

Jsme tu pro Vás již 18 let, za tudu našim stylistům prošlo pod rukami více než 4000 klientů.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Jako jediní v ČR Vám nabízíme certifikované služby na všechny dostupné metody prodlužování vlasů.

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že naše prostory Vás příjemně naladí a při masáží hlavy si krásně odpočinete.

DALŠÍ VÝHODY:

UŽITEČNÉ ODKAZY

STANDARDNÍ PRŮBĚH PRODLOUŽENÍ VLASŮ

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Veškeré konzultace jsou u nás samozřejmě zdarma a nezávazné. Prvotní konzultaci lze provést přes online chat, email, facebook nebo na telefonu 601 250 000. Konzultace slouží k tomu, aby Vám byly zodovězeny všechny otázky a v ideálním případě si přímo můžeme domluvit termín aplikace.

Jste zdaleka? NEVADÍ

Běžně za našimi službami do našeho salonu dojíždí celá řada klientů ze vzdálenějších částí ČR, jako je například Olomouc, Brno nebo Ostrava, máme ale i několik věrných klientů z Itálie či Německa. Ideální je domluvit se na konkrétní termín, kde pro Vás připravíme vhodné prostředí pro kvalitní aplikaci vlasů. V takovém případě je ideální komunikovat přes facebook nebo emailem či nám na telefon zaslat MMS Vašich vlasů, Váš rozpočet (představu o ceně), případně ukázku z naší galerie, facebooku nebo i z webu, jaký look se Vám líbí. My pro Vás před domluveným termínem zajistíme vhodný výběr vlasů, domluvíme se na metodě prodloužení vlasů telefonicky a rezervujeme Vám dostatečný čas i pro výběr vlasů před samotným nasazením.
Vždy se snažíme splnit Vaše očekávání v kombinace poměru ceny/kvality. Náš team coloristů a stylistů Vám dokáže splnit jakékoliv přání. Pro manažery a obecně časově vytížené klienty jsme schopni zajistit individuální plán, kdy aplikaci vlasů mohou provádět až 3 kadeřníci současně.

Jste z Prahy a okolí?

Pak je pro Vás ideální se u nás zastavit osobně, celá konzultace proběhne v pohodlí našeho salonu nebo kamenné prodejny. Ukážeme si metody, zakončení, vybereme vhodný počet spojů, délku. V našem showroomu vlasů si můžete vybírat doslova ze stovek copů, nejvhodnější vlasy – nejpodobnější Vašim vlastním, zde nalezne opravdu každý. Máte individuální požadavky? Rádi pro Vás zajistíme cokoliv máte na srdci.

Poté již následují pouhé 3 kroky ke kráse a radosti z dlouhých vlasů.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk