ProfiBeauty Salon

KARIÉRA

Kadeřnice/kadeřník – vlasový stylista

Kadeřnický salon ProfiBeauty v centru Prahy hledá do mladého kolektivu šikovnou, reprezentativní, komunikativní a spolehlivou kadeřnici/kadeřníka. Veškeré školení jsou zcela zdarma. Práce je vhodná i pro šikovné a zručné absolventy/ky kadeřnických oborů.

Druh úvazku: práce na HPP

Místo pracoviště: Praha – Vinohrady

Plat: 30 000 Kč měsíčně

Požadované vzdělání: výuční list

Požadujeme:

Loajalitu, příjemné vystupování, zručnost, trpělivost, pečlivost, zájem o prodlužování vlasů a celkově o obor kadeřnictví a problematiku vlasů. Praxe v prodlužování vlasů výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

Práce na HPP. Nástup možný ihned. Možnost pronájmu kadeřnického pracovního místa (křesla).

Popis:

Baví vás svět svět krásy a modních vychytávek? Baví Vás styling vlasů, kadeřnické služby, kosmetické novinky a visage? Neváhejte a přidejte se k ProfiBeauty v salonu na Královských Vinohradech, kam právě hledáme nového parťáka, parťačku a vítáme zde jak čerstvé absolventy, tak kandidáty s mnohaletými zkušenostmi. Pojďte s námi budovat krásnější Česko!

Co vás čeká?

  • Práce v 11 let zavedeném salonu s luxusní klientelou
  • Zaměřujeme se na dokonalé prodlužování vlasů a trendy barvení vlasů
  • Služby pro celebrity a známé tváře nejen z ČR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Hledáme kadeřnici/kadeřníka, který má zájem o svou profesi a rád se učí novým věcem.
  • Požadujeme výbornou komunikační dovednost s klientem a dobré cítění na jeho požadavky.
  • Praxe je vítána, ale rádi Vás doučíme potřebné dovednosti
  • V případě slabší praxe bude první období pouze asistentské pro vedoucí kadeřníky salonu

Co vám můžeme nabídnout:

  • Příjemný kolektiv a prostředí ve kterém se budete cítit dobře
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Práci s nejlepšími produkty na trhu
  • Neustálý profesní růst a vzdělávání
  • Volné víkendy a svátky
  • Výborné platové ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Bonusy a premie
  • Multisport karta platná v ČR i na Slovensku
  • Stravenky

O společnosti:
Společnost ProfiBeauty s.r.o. je v současnosti jednou z nejrychleji se rozvíjejících společností v oboru. Jsme oficiálním distributorem luxusní kosmetické značky pro ČR: , That’So. Máme vlastní výrobu příčesků všech druhů, v tomto oboru se specializujeme na dodání unikátních vysoce kvalitních výrobků z vlasů, které rozšiřují stávající portfolio služeb zejména kadeřnickým salonům krásy, ale i širokou nabídku pro koncové klienty. Provozujeme specializovaný eshop – maloobchod, velkoobchod pro profesionální salóny krásy, odborný salon krásy zaměřený na prodlužování vlasů,odborné školení a kamenný obchod.

Zájemci zasílejte CV, fotografie a příp. motivační dopis na hr@profibeauty.cz

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.