O nás

Za kvalitu služeb ProfiBeauty odpovídá Veronika Suchá

 • deset let praxe
 • vyškoleno přes 300 kadeřnických salonů
 • špička v oboru
 • prodlouženo tisíce hlav
 • zaručuje perfektní proškolení týmu kadeřníků
 • preciznost spojů je na prvním místě pod garancí vrácení peněz
 • pouze kvalitní evropské vlasy s certifikátem původu vlasů
 • garance nejlepší ceny určeny největším výrobcem vlasových výrobků a příčesů ve střední Evropě ověřitelně – ProfiBeauty
 • v případě zájmu mě můžete kontaktovat na emailu sales@profibeauty.cz nebo na mém facebooku https://www.facebook.com/veronika.ruzickova.545

Chtějte jen to nejlepší

5-zaruk-kvality

S jakými vlasy pracujeme?

 • Středoevropské vlasy (panenské – nebarvené vlasy/ barvené vlasy) – vlasy pocházející z výkupů především z našeho salonu, případně dovezené ze Slovenska či Polska.
 • Východoevropské vlasy – tyto vlasy jsou dovezené z Ruska a zemí východní Evropy. Jsou strukturou velmi podobné našim vlasům

ProfiBeauty Salon je známý dlouhá léta jako specialista v prodlužování a zhušťování vlasů všemi možnými metodami pouze s vybranými evropskými vlasy s certifikátem původu a kvality.  ProfiBeauty Salon je dnes již pojmem ve světě prodlužování, jsme tu pro Vás již deset let a salonem prošlo více jak 2000 klientů. Náš tým je perfektně zaškolen dle nejpřísnějších zásad Veroniky Suché, která osobně proškolila 300 kadeřníků v České republice. Služby ProfiBeauty Vám nabízí bezpoplatkové konzultace ještě před samotným prodloužením či zhuštěním vlasů. Doporučíme Vám vhodnou gramáž vlasů k prodloužení vlasů, správný počet pramenů, korektní umístění standarních spojů nebo mikro spojů.

Něco o historii celého konceptu. Veronika Suchá s prodlužováním vlasů začala již dávno v USA na Floridě, kde na střední škole Freedom High School prodlužovala vlasů kamarádkám hispánského původu po celou dobu. Po návratu zpět do ČR se oboru chvíli vyhla do doby než sama začla vyhledávat salon kam na prodloužení vlasů zajít. Kvalita provedení a kvalita vlasů ovšem nebyla na dostatečné úrovni a proto vlasy začala sama prodávat a nabízet skutečnou kvalitu vlasů středoevropských a dalších výrobků z lidských vlasů. Salon je v provozu již deset let, ukázky prací jsou zveřejněny v galerii  nebo na facebooku www.facebook.com/profibeautysalon Můžete se inpirovat stovkami proměn.

Tým salonu se skládá ze 3 kadeřníků a 2 recepčních, které jsou připraveny se Vám věnovat při konzultaci, kde si budete mít možnost vybrat z tisíců copů přímo v prodejně ProfiBeauty a rovněž Vám poradíme jakou metodu nebo počet pramenů je vhodný právě pro Vás. Každá konzultace je individuální, každý máme jinou strukturu, délku, účes, hustotu, odstín, vlnitost. Na místě Vám přesně vypočítáme kolik Vás celé prodloužení vlasů bude stát. Používáme výhradně vlasy evropské – středoevropské nebo východoevropské s certifikátem původu vlasů – to nejlepší pro prodloužení vašich vlasů.

Kadeřnický salon ProfiBeauty se nachází přímo v centru Prahy,na královských Vinohradech. Toto místo nám přišlo jako ideální poloha pro každého klienta ať už je odkudkoli. Je zařízen v královském stylu a vybaven francouzským zámeckým nábytkem a v tomtéž duchu bude o vás i postaráno – jako o královnu. Každá zákaznice je pro nás jedinečná, věnujeme Vám dostatek času, abyste byla maximálně spokojená. Náš salon vám chce poskytnout jen tu nejlepší péči a garantujeme preciznost spojů a provedení garancí vrácení peněz. Chceme, abyste si z našeho salonu kromě krásného účesu odnesli i dobrou náladu a příjemně si u nás odpočinuli.

Salon je především zaměřen na prodlužování a zahušťování vlasů. Nebojíme se říci, že jsme v této oblasti špičky a jsme inspirací pro nejedno prodlužovací centrum, protože za našimi zkušenostmi stojí několikaletá dlouhodobá práce. Během 7 let naší působnosti jsme se setkali s nesmírným množstvím metod v prodlužování vlasů (a samozřejmě i zahušťování) a mohli jsme tak po tolika letech vyhodnotit, jaké metody jsou šetrné a které nikoliv. Jak husté prameny smíme aplikovat a kam a kdy je naopak použít nesmíme. Neaplikujeme 300 pramenů, když není potřeba a naopak. Vždy doporučíme vhodné umístění pramenů do choulostivých míst, naším cílem je aplikovat spoje tak – aby nikdy nebyly viditelné.

Po zkušenostech můžeme s jistotou tvrdit, že v našem salonu nabízíme pouze metody, které jsou osvědčené a jsou při správné aplikaci a následné doporučované péči naprosto šetrné k vašim vlasům. Není tak důvod se obávat poškození či dokonce ztráty vašich vlasů. Stejně jako na volbě vhodných metod, jsme si dali záležet i na výběru vhodné kosmetiky a po několika letech testování jsme dospěli k tomu, že pracovat budeme výhradně jen s kosmetikou Tec Italy. Tato kosmetika je vyráběna přírodními postupy bez obsahu sulfátů a její nesmírné pozitivum je to, že je určena i pro prodloužené vlasy, které nejsou vyživovány od kořínků. S touto kosmetikou provádíme nejen mycí proces vlasů, ale i barvení nebo závěrečný styling a při první návštěvě od nás dostanete testovací vzorky jako dárek.

Kromě prodlužování a zahušťování vlasů nabízíme samozřejmě všechny kadeřnické služby jako stříhání, barvení, styling, tvorbu svatebních a slavnostních účesů nebo regenerační ošetření. Nadstandardní službou v našem salonu je provozování samoopalovacího nástřiku a nabídka kurzů na prodlužování vlasů a prodlužování řas.