ProfiBeauty Salon

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Toužíte po krásných dlouhých vlasech?

Ale vaše vlasy nerostou a nerostou…?

Mnoho žen touží po dlouhých, lesklých a zdravě vypadajících vlasech, ale málokterá má to štěstí. Většině se prostě takříkajíc vlasy zastaví na jednom bodu a přes tu délku se ne a ne dostat. Říká se, že se mají vlasy prostříhat a pak budou rychleji růst, ale to opravdu není pravda. Samozřejmě jim ulevíte, jestliže jsou na koncích již zesláblé a roztřepené, ale jinak jejich růst nezrychlíte. A co změna stravy a životosprávy, domácí vlasové masky…? Nic? Už jste vyzkoušela několik babských rad a vlasy stejně nejsou podle vašich představ? Právě pro vás tak nabízíme službu prodlužování vlasů. Prakticky ze dne na den se z krátkovlásky můžete stát okouzlující dlouhovláska. V našem salonu k prodlužování používáme zásadně lidské vlasy nikoliv umělé vlasy, neboť jedině s nimi docílíme přirozeného vzhledu. Náš team je speciálně proškolen na prodlužování vlasů, nemusíte se tak bát, že by došlo k poškození vašich vlastních vlasů. Samozřejmostí před vaší první návštěvou je i odborná konzultace, která je pro vás zcela ZDARMA. Pomůžeme vám vybrat adekvátní odstín vlasů, druh vlasů i metodu, kterou vám budou vlasy aplikovány. Zodpovíme vám rovněž všechny otázky, které s sebou prodloužování vlasů nese a poradíme, jak se o vlasy následně starat. V našem salonu provozujeme prodlužování vlasů levně (cena za každou metodu k nahlédnutí zde), kvalitně a s láskou. Levné prodlužování vlasů pod sebou vždy neskrývá pouze špatně odvedenou práci, stejně tak jako drahé služby s sebou nenesou záruku kvality. Ale o tom se můžete přesvědčit sami, ať už náhledem do naší fotogalerie, přečtení si recenzí našich zákazníků nebo sama na vlastní kůži. Krásné vlasy, husté vlasy, zdravé vlasy – přesně takové budou vaše vlasy po návštěvě našeho salonu!

V našem salonu ProfiBeauty nabízíme ty nejmodernější a nejšetrnější metody prodlužování:

 • vlasové pásky – nejšetrnější metoda prodlužování vlasů, pásky jsou ploché a lehké, nebudete o nich ani vědět
 • ExtendMagic – metoda tzv. prodlužování vlasů za studena, je vhodná i k zahušťování vlasů na problémových místech
 • keratin za studena – prodlužování keratinem je velmi oblíbená metoda, navíc vlasy nezatěžuje vysokou teplotou
 • keratin za tepla – tato metoda patří stále mezi nejoblíbenější a také mezi nejlevnější v našem salonu

Ale vaše vlasy nerostou a nerostou…?

Jak je již z názvu patrné, jedná se o kadeřnickou službu, při níž vaše vlasy budou prodlouženy do vámi požadované délky. Prodloužit vlasy si můžete dle vašeho přání v rozpětí 5 až 100 cm. Aplikace probíhá tak, že k vašim vlasům jsou speciální metodou (vybrat si můžete z metod výše) připěvněny vlasové prameny určené k prodloužení vlasů. Výsledkem jsou perfektně splývající dlouhé vlasy, které vypadají zcela přirozeně. Přechod mezi vašimi vlasy a vlasy prodlouženými bude neviditelný, stejně tak jako budou neviditelné spoje.

S JAKÝMI VLASY PRACUJEME

 • Středoevropské vlasy – tyto vlasy pochází z výkupů realizovaných především v našem salonu, případně dovezené ze Slovenska nebo Polska. Středoevropské vlasy jsou typické pro svou jemnost a my je považujeme za klenot mezi prodlužovanými vlasy. Středoevropské vlasy máme k dostání v nejrůznějších délkách, vlnitostech a barvách. Máme rovněž vlasy panenské, tedy zcela přírodní a bez jakéhokoliv chemického zásahu.
 • Východoevropské vlasy – také označované jako ruské vlasy – se dováží, jak je patrné, z Ruska, Ukrajiny, Běloruska, zkrátka ze zemí východní Evropy. Tyto vlasy jsou podobné našim vlasům, ale jsou přeci jen o něco hrubší. Tato hrubost se na první pohled nemusí projevit, ale poznáte to v momentě, kdy budete vaše vlasy „stajlovat“ nebo když vám zmoknou. Naše vlasy mají tendenci se po dešti lehce zvlnit, východoevropské budou však stále rovné. Struktura východoevropských vlasů je tedy výrazně hrubší, proto tyto vlasy nejsou vhodné pro klientky s jemnými vlasy. V takovém případě by mohla být různorodost vlasů výrazně znatelná.

ZÁRUKA KVALITY

 • garance kvality vlasů
 • garance pevnosti a neviditelnosti spojů
 • šetrné metody prodlužování vlasů
 • bezbolestná aplikace/reaplikace/sundání
 • naší patronkou je modelka ELIŠKA BUČKOVÁ
 • máme přes 2000 spokojených klientů
 • nejnižší ceny na trhu
 • největší výběr vlasů v ČR – vše skladem
 • 14denní záruka v případě sklouznutí pramenů
 • konzultace a poradenství ZDARMA
 • finální sestřih a styling je ZDARMA
 • při první návštěvě ZDARMA kartáč na vlasy
 • VIP karta pro stálé klienty

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.