ProfiBeauty Salon

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Chci si nechat prodloužit vlasy – na co se mám připravit?

V případě, že chcete podstoupit prodloužení vlasů, nemusíte se obávat, že by byla technika prodlužování vlasů nějak zdravotně nebezpečná. Ani se nemusíte obávat toho, že by došlo ke zničení vašich vlastních vlasů, POKUD! jsou samozřejmě respektována pravidla, která s sebou aplikace prodlužovaných vlasů nese. Je potřeba se svěřit do rukou skutečným profesionálů. Z tohoto důvodu doporučujeme jakýkoliv salon, který byl proškolen naším týmem ProfiBeauty. ProfiBeauty kurzy jsou zárukou kvality, naše zkušenosti jsme získali během sedmileté praxe. U vlasových stylistů, kteří neprošli odborným školením se právem můžete obávat, že vaše původní vlasy budou časem poničené, zejména při sundávání prodloužených vlasů.

Budou vidět spoje, když si vyčešu culík?

Opět závisí na tom, kde si prodloužené vlasy necháte udělat, respektive u koho. V případě správně odvedené práce se nemusíte obávat toho, že byste nemohla nosit culík. My většinou až na bok vlásky nepřidáváme, případně jen těm klientkám, které culíky nenosí. Každopádně pro tyto účely kombinujeme různé metody, např. vlasové pásky doplňujeme mini keratinovými spoji, aby při výčesu nebylo nic vidět.

Jaká je minimální délka vlasů pro prodlužování?

Nejkratší možné vlasy pro prodloužení jsou přibližně v délce 7 cm. Kratší vlasy by nebyly vhodné z důvodu toho, že by spoje nebylo možné překrýt vrchními vlasy.

Kolik bude potřeba pramenů?

Toto je velice indivuální záležitost, která je udávána hustotou vašich vlasů a samozřejmě také samotným výběrem vlasů. Většinou se aplikuje okolo 50 pramenů… U jednotlivých metod máme uvedené doporučené množství balení.

Mohou se prodloužené vlasy barvit a stříhat?

Samozřejmě, že ano. Se stříháním není absolutně žádný problém. S barvením je však nutno přihlédnout k několika podstatným věcem, které by měl profesionální kadeřník respektovat. Například prodloužené vlasy již nejsou vyživované, a tak je další chemický zásah pochopitelně vysuší. Z tohoto důvodu nabízíme vlasy k prodloužení v několika odstínech.

Jak dlouho prodloužené vlasy vydrží?

Středoevropské vlasy vydrží tak dlouho, jak se bude klientka o ně starat. My doporučujeme vlasy obměnit po cca 8 – 10 posunutí, kdy už vypadají nezdravě, jsou suché apod. Ale samozřejmě je to individuální a záleží na zvážení klientky.

Vyžadují prodloužené vlasy složitější péči než u vlasů vlastních?

Je to stejné jako se vůbec ptát, zda-li si mám mýt vlasy 2x týdně nebo 1x měsíčně. Obě varianty jsou možné, ale výsledný efekt u jedné z nich asi nebude tak efektivní a rozhodně s ním nebudete spokojeni. Ano, prodloužené vlasy si zaslouží vaši pozornost, nejen z hlediska použití správné a doporučené vlasové kosmetiky, ale také při zacházení s vlasy samotnými. V článku “Péče o prodloužené vlasy” se dozvíte více. Vše záleží na původním stavu vašich vlastních vlasů, zda-li máte sušší vlasy, nezkrotitelné rozlámané konečky, jakou délku vlasů máte atd. Vše vyžaduje speciální péči. Proto je nutné, abyste zvážila ještě před aplikací, zda-li můžete investovat i do speciální péče. Chcete si tedy vlasy nechat prodloužit? Musíte si zakoupit vlasovou kosmetiku, která je bezsulfátová, bez chloridu sodného, bez silikonů a dalších škodlivých aditiv. My vám s výhradním zastoupením nabízíme TOP produkty, které jsme několik let pro vás testovali na všech typech vlasů, které nabízíme a jsou perfektní a cenově nesrovnatelné se svou kvalitou. Nepodceňujte péči o svou novou investici vlasů. Nekupujte rozhodně produkty z drogerií a vyvarujte se produktům, které obsahují výše uvedené chemické složky, které se mimochodem vyskytují hlavně v čistících prostředcích určené k desinfekci. Co myslíte, chcete to aplikovat na hlavu? Myslíme, že určitě ne.

Nevytrhají mi vlasové pásky při sundávání mé vlastní vlasy?

Nevytrhají. Pokud se pásky aplikují i sundávájí profesionálně, tedy po odborném školení a postupuje se přesně dle postupu, pak nedochází k vytrhávání vlastních vlasů.

Čím se sundávají vlasové pásky?

Vlasové pásky se sundávají speciálním roztokem, který je přímo určený na sundávání pásek.

Bolí sundávání prodloužených pramenů?

Není sundání jako sundání – sundávání pramenů je ta nejdůležitější práce, kterou provádí profík tak, aby nepoškodil Vaše vlasy. To znamená, že k tomu používá správné nástroje, správné příslušenství plus používá správná techniku, čímž je zaručeno absolutně bezbolestné sundávání. Pokud Vás prameny tahají, tak je to ŠPATNĚ.

Čím se lepí vlasové pásky?

Pro tyto účely se používá speciální oboustranná nebo jednostranná lepící páska.

Po jak dlouhé době je vhodné přijít na posunutí pásek?

Přibližně za 1,5 – 2 měsíce po aplikaci.

Je potřeba při každém posunutí si zakoupit nové vlasy?

Nemusíte. Při posunutí vlasů se používají vlasy již dříve zakoupené. Při použití metody keratin se vlasy při každém posunutí o kousek zkrátí z důvodu odstřižení starého keratinového spoje. Pro zachování délky prodloužených vlasů je proto dobré si dokoupit několik pramenů do spodní řady vlasů. Také záleží na životnosti vlasů, některé vydrží déle. U vlasů evropského typu se s výměnou obvykle počítá po jednom posunutí. Vlasové pásky se dokonce nezkracují ani při reaplikaci.

Jak dlouho trvá reaplikace vlasových pásků?

Je to idiviuálně závislé na počtu pásků, ale v průměru je to cca 1,5 hod.

Je složité nasadit si prodlužovací prameny CLIP IN? Potřebuji pomoc druhé osoby?

CLIP IN vlasy je velmi jednoduché připnout a netrvá to déle než 5 minut.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk