ProfiBeauty Salon

OLAPLEX

V našem salonu se vám dostane nadstandardní péče v podobě šetrného barvení vlasů. A to díky vlasové péči Olaplex. Že jste dosud o Olaplexu nic neslyšeli? Znáte pouze Olaplex? Tak v tom případě vám rádi vše osvětlíme.

Proč právě OLAPLEX ?

Olaplex je účinná aktivní látka která dokáže trvale opravit poškozené vlasy. Olaplex je vícestupňový systém péče o vlasy, který byl vyvinut speciálně pro použití v salonech profesionály a obsahuje patentované přísady, pro dosažení těch nejlepších dlouhodobých výsledků.

Co umí OLAPLEX ?

Olaplex funguje na molekulární úrovni a řeší poškození vlasů, které se skrývá hluboko v kutikule. Křehké disulfidové vazby ve vlasech se snadno poškodí hlavně použitím tepelných stylingových nástrojů, kartáčováním, UV zářením, znečištěním ovzduší a chemickým ošetřením, jako je barvení, zesvětlení a trvalá.

Poškozené vazby způsobují, že vlasy jsou suché, drsné a matné vlasy, obtížně se upravují a jsou příliš slabé na to, aby mohly být podrobeny dalšímu chemickému ošetření. Olaplex obnovuje vlasové vlákno a předchází poškození, dodává tak vlasům odolnost potřebnou pro budoucí chemické nebo barevné úpravy.

OLAPLEX VÝHODY

OLAPLEX systém

Vlasová péče OLAPLEX zahrnuje 3 produkty, přičemž každý má zcela jiný účel. První z nich funguje jako ochrana během chemického procesu, druhý je vhodný na péči bezprostředně po proceduře a třetí je určen pro domácí použití.

OLAPLEX No. 1 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ OCHRANA

Přidáním OLAPLEXU No. 1 během procesu zesvětlování, barvení permanentní barvou nebo přelivem, dochází ke vzniku nových vazeb uvnitř vlasového vlákna. OLAPLEX No. 1 obsahuje výtažek z bambusu, který vlasy posiluje a dodává jim pružnost. Může být použit samostatně jako intenzivní vlasová kúra nebo jako posilující péče po permanentním barvení ideálně s OLAPLEX No.2.

OLAPLEX No. 2 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ KRÉM

OLAPLEX No. 2 spolu s  No. 1 je vhodný pro posílení vazeb uvnitř vlasového vlákna. OLAPLEX No. 2 čistí, hydratuje a uzavírá kutikulu vlasu. Díky výtažku z bambusu se vlasy stávají pevnější, pružnější a celkově se zlepšuje kvalita vlasů.

OLAPLEX No. 3 INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ MASKA

Intenzivní vlasová péče pro domácí použití, kterou si u nás můžete zakoupit. Doporučujeme ji používat jednou za 14 dní. Díky výtažku z bambusu budou vlasy pevnější, pružnější a budou plné života a lesku.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk