ProfiBeauty Salon

SVATEBNÍ A SLAVNOSTNÍ ÚČESY

Bude z vás brzy nevěsta? Chystáte se na ples?

Plánujete ve svém vztahu udělat zásadní krok? V ProfiBeauty z vás uděláme tu nejkrásnější nevěstu! Vytvoříme vám svatební účes přesně podle vašich snů. Svatební účesy zahrnují zkoušky, na kterých vám vytvoříme 3 účesy, z nichž si vyberete ten, který pro vás bude ten pravý. V den D jsme ochotni přijet na místo, kde bude probíhat obřad.

Jaké účesy vám v salonu vytvoříme?

V našem salonu vám nabízíme širokou škálu účesů. Kromě svatebních účesů vám připravíme společenské účesyplesové účesyvečerní účesynebo účesy pro jinou vyjímečnou událost. Je jen na vás, zda dáváte přednost vysoko vyčesaným účesům či rozpuštěným propleteným vlasům. Ráda byste zkombinovala obojí? Vše je možné. Pokud máte obavy, že máte příliš řídké vlasy či nedostačující délku k vytvoření vámi vybraného účesu, můžeme vám zapůjčit CLIP IN příčesky, aby byl váš vysněný účes přesně podle vašich představ.

Jak probíhá zkouška účesu?

Na zkoušku účesů klientky vždy dochází do našeho salonu, kde vám vytvoříme přibližně tři vámi zvolené typy účesů. Je jen na vás, který si vyberete a s jakým budete nejspokojenější.

Jaká je přibližná cena účesu a co je započteno v ceně?

Vždy záleží na tom, jaký účes požadujete a jaká je jeho náročnost (náročnost účesu klasifikujeme stupněmi 1-4). Pokud je účes méně složitý na tvorbu i čas, jeho cena je zpravidla nižší. V ceně je započten finální účes, malé ozdoby i doprava našich profesionálních kadeřníků po Praze v rámci příprav, abyste na váš velký den byla bez stresu. Ceny našich dalších služeb týkajících se tvorby slavnostních a svatebních účesů naleznete v našem ceníku.

NABÍZÍME