ProfiBeauty Salon

Ostatní služby

Kadeřnické služby od A do Z

Prodlužování vlasů

Dlouhé vlasy – krátký rozum? Ať si říká kdo chce, co chce… Důležité je, abyste se vy cítila příjemně a vyzařoval z vás přirozený sex-appeal, neboť spokojená žena je krásná žena. V našem salonu nabízíme prodloužení vlasů nejmodernějšími a nejšetrnějšími metodami (vlasové pásky, keratin za tepla, keratin za studena, ExtendMagic).

Zahušťování vlasů

Trápíte se s vypadávajícími vlasy? Jsou vaše vlasy prořídlé a necítíte se tak atraktivně? Pomůžeme vám vaše ztracené sebevědomí nalézt. Díky metodě Extend Magic budou vaše vlasy husté a krásné jako nikdy předtím!

Barvení & styling

V našem saloně provozujeme i klasické kadeřnické služby jako je stříhání vlasů nebo barvení vlasů. Zkrátka vám vytvoříme účes přesně podle vašich představ. Sledujeme aktuální nejmodernější střihy vlasů, které jsou právě in v zahraničí. Poradíme vám, jaký účes se hodí k vašemu typu obličeje a jakou péči vaše vlasy vyžadují. Pracujeme výhradně s profesionální vlasovou kosmetikou Tec Italy, která je vhodná i pro prodloužené vlasy.

Svatební a slavnostní účesy

Plánujete udělat ve svém vztahu zásadní krok? V ProfiBeauty vám vytvoříme svatební účes podle vašich snů. Kromě svatebních účesů jsme ochotni připravit slavnostní účesy na ples či jinou velice důležitou událost ve vašem životě.

Výkup vlasů

Toužíte po změně vaší image? Už vás nebaví dlouhé vlasy? V ProfiBeauty od vás vaše dlouhé vlasy vykoupíme a navíc vám ZDARMA vytvoříme účes přesně podle vašich představ. 

Make-up, obočí a lifting řas

Nabízíme denní, večerní, expresní, svatební líčení a mnoho dalších stylů. Pracujeme s produkty od kvalitních výrobců.

Naše artistky s Vámi rády zkonzultují vhodnou úpravu dle vašich požadavků.

Kurzy prodlužování vlasů

Pokud chcete patřit mezi profesionály v prodlužování vlasů, nechte si od nás poradit. Pořádáme kurzy a školení na jednotlivé metody prodlužování vlasů.

Kurzy prodlužování řas

Chcete svůj salon obohatit o velice populární kosmetickou službu, kterou je prodlužování řas? Pak se neváhejte obrátit na nás, nabízíme profesionální kurzy vedené naší specialistkou na prodlužování řas.

Kadeřnictví ProfiBeauty Salon Praha 2 Vinohrady nabízí zejména kvalitní barvení vlasů značkou Schwarzkopf, certifikované prodlužování vlasů s největším výběrem pravých lidských vlasů k prodloužení a širokou nabídkou metod prodlužování vlasů jako prodlužování keratinem za tepla či studena (ultrazvukem), případně i prodlužování vlasovými páskami ProfiBeauty® – moderní spojení vlásenkářského řemesla a nano technologií v prodlužování vlasů.

Kadeřnictví Praha své služby vykonává již od roku 2009, salonem prošlo neuvěřitelných 1500 klientů (k roku 2016) – naše motto je spokojený klient a zákazník. Pevně věříme, že si z široké nabídky našich kadeřnických služeb vyberete právě tu, co Vám nejvíce vyhovuje. Mimo jiné v našich prostorech naleznete kosmetiku, kde děláme permanentní makeup a také Vás můžeme krásně opálit díky samoopalovací kosmetice a nástřiku That´So. Těšíme se na Vaší návštěvu – team ProfiBeautySalon – kadeřnictví Praha.