ProfiBeauty Salon

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ ŠETRNĚ

VLASOVÉ PÁSKY PROFIBEAUTY®

Doslova revoluční metodou v prodlužování vlasů, která stále narůstá na oblíbenosti, je metoda vlasových pásek. Tato metoda je velice šetrná k vašim vlasům, neboť vlasové spoje nemusí být upevňovány zahřátím na vysokou teplotu (jako např. u keratinu za tepla) a nedochází ani k zatěžování vlasů žádnými kovovými či plastovými kroužky (jako např. u microring či microtubes).

Aplikace probíhá zcela jednoduše tak, že se pomocí oboustranné samolepící pásky prodloužené vlasy přilepí k vašim vlasům. Nespornou výhodou pásek je to, že díky jejich plochému tvaru nejsou téměř nahmatatelné a oproti jiným metodám nejsou ani bolestivé při poloze vleže. Přesto všechno se nemusíte obávat toho, že by spoj nebyl pevný, je naopak extremně odolný a garantujeme vám, že nedochází ke sklouznutí ani při nešetrném česání vlasů.

Vlasové pásky doporučujeme zejména pro klientky, které mají jemné a nepříliš husté vlasy. V jejich případě totiž mohou být spoje u jiných metod viditelné.

Jak již bylo uvedeno, vlasové pásky jsou šetrné k vašim vlastním vlasům a nosit je můžete dlouhodobě.

Při reaplikaci nedochází ke zkracování vlasů jako je tomu například u keratinových spojů, které se musí odstřihnout. Vlasové pásky jsou speciálním odstraňovacím roztokem šetrně odlepeny a opětovně s novou páskou přilepeny ke kořínkům. Životnost vlasových pásek je přibližně 8 posunutí s ohledem na výběr kvality vlasů (středoevropské nebo východoevrospké vlasy) a péče, jakou vlasům věnujete. Pro efektivní zahuštění doporučujeme 4 balení vlasových pásek. Tato metoda je často označována pod rozličnými názvy jako např. vlasové pásky tape in, tapex, pu extension, hairtalk atd. Některé salony tuto metodu nedoporučují z důvodu toho, že řada výrobců vlasové pásky vyrábí s umělými nebo asijskými vlasy, tyto vlasové pásky v našem saloně však nepotkáte.

Proč zvolit tuto metodu?
 • rychlá bezbolestná aplikace (cca 30 – 60 minut)
 • prakticky neviditelné a nenahmatatelné spoje
 • pohodlné nošení (jejich plochý tvar nezpůsobuje bolest ani když ležíte)
 • spoje jsou pevné, při česání nehrozí vypadávání vlasů
 • vlasy se při posunování nezkracují – délka zůstává původní
 • snadný, bezbolestný odstraňovací proces
 • snadné melírování vlasů – jednoduše se kombinují dva odstíny vlasových pásek
 • prodlužování vlasů levně, rychle, šetrně a moderně
S jakými vlasy pracujeme?

STŘEDOEVROPSKÉ VLASY PANENSKÉ

 • 100% lidské, přírodní, nikdy nebarvené ani jinak chemicky upravované vlasy
 • jemná a hladká struktura
 • luxusní a unikátní produkt, který jako jediní nabízíme

STŘEDOEVROPSKÉ VLASY BARVENÉ

 • 100% lidské vlasy, které jsme šetrně nabarvili dle posledních trendů
 • dostupné jsou i módní trendy odstíny
 • jemná a hladká struktura

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY

 • 100% lidské vlasy, dostupné jsou panenské i barvené
 • lehce hrubší struktura
 • cenově velice dostupná varianta
Postup aplikace

Vlasové pásky ProfiBeauty® stačí k vlasům prostřednictvím tzv. sandwichové metody jen jednoduše přilepit pomocí speciální samolepicí pásky. Zmíněná technika aplikace spočívá v přiložení pásek z obou stran k pramínku vlastních vlasů. Vše je ještě možné na závěr s použitím nízké teploty (do 80°C) přežehlit, ale není to nutné. Spoje jsou velice pevné a spolehlivé.

Při reaplikaci či sundávání se využívá speciálního odstraňovače, který lepidlo v páskách rozlepí a spoje je poté možné velice snadno a šetrně sundat. O vlasy je následně nutné pečovat pomocí speciální kosmetiky bez sulfátů. 

Proměny našich klientů

Z dokonalých proměn

spokojení klienti

Upozornění

Vlasové pásky nevydrží dlouho jako keratin za studena a na posunutí je vhodné se objednat obvykle do 1-2 měsíců od aplikace, je to individuální dle péče klientky a rychlosti růstu vlasů.

Žádná metoda prodlužování nemusí být vhodná pro klientky, které mají velmi jemné vlasy a ještě jim vlasy vypadávají nebo se lámou, případně mají již i lysinky. Zde je vhodnější využít například moderní tupé, které umíme vyhotovit na zakázku a přesné míry z pravých vlasů – rozdíl nikdo nerozezná.

Je běžné, že se 3-5 kusů pásek uvolní při první aplikaci, kdy klient není zvyklý na nošení této metody – tyto spadlé pásky vám v případě opravy rádi nasadíme zpět do 14 dní od aplikace – oprava zabere krátký čas – objednejte se na termín na čísle 601 250 000.

Před dovolenou zejména v létě (moře, bazény apod.) doporučujeme vlasy sundat a aplikovat opět po dovolené.

TELEFONÍ REZERVACE

+420 601 250 000

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.