ProfiBeauty Salon

DENNÍ LÍČENÍ

1 300 Kč

Klasické denní líčení začíná přípravou pleti a zdůrazněním očí. Chcete-li lehce podtrhnout krásu svých očí, budete potřebovat jen par minut. Při denním líčení bychom měly dosáhnout vnějšího dojmu jako bychom vůbec nebyly nalíčené.

1 800 Kč

Večerní make-up je určen pro večerní dobu a k slavnostním příležitostem, jako jsou různé plesy, párty, taneční… Večerní líčení vyžaduje intenzivnější a nápadnější barvy.

1 200 Kč

Rána jsou prostě hektická na všech frontách a na vysedávání před zrcadlem není čas. Umíme pro vás vytvořit jednoduchý make-up, díky kterému budete vypadat svěže a odpočatě, i kdyby realita byla úplně jiná.

2 500 Kč

Každá nevěsta si přeje být pro ženicha tou nejkrásnější. A v dnešní době také každá může. Svatební make-up by měl podhrnout vaši přirozenou krásu a dále by měl být nadčasový.

Make up (líčení)

Perfektně provedený make-up dokáže úžasně podtrhnout Vaše rysy a schovat nedokonalosti pleti. Líčíme pouze vysoce kvalitní kosmetikou.

  • Make-up na míru
  • Kvalitní kosmetika
  • Profesionální provedení
TELEFONÍ REZERVACE

+420 601 250 000

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk