ProfiBeauty Salon

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KVALITNĚ

HAND MADE CLIP IN

1. KROK - Konzultace

Na počátku samotného šití správný výběr metody. Nejdříve tedy společně probereme, co od metody očekáváte, jaké časové možnosti máte a samozřejmě i Váš zdravotní stav (např. alergie na nějaký materiál, alopecie apod.)

 

2. KROK - Šití clip-in

Aby byl výsledný účes přesně podle vašeho očekávání, je třeba práce naší pilné včeličky Verči za šicím strojem

 

3. KROK - Předání a fiting

Poslední krok před samotnou aplikací prodloužených vlasů

 

ProfiBeauty salon – záruka toho nejlepšího, co nikde nenajdete

SLUŽBY NA VYSOKÉ ÚROVNI

jsme specialisté na prodlužování a zahušťování vlasů, této oblasti se ostatně věnujeme již 10 let.

TRADICE A KVALITA

Jsme tu pro Vás již 10 let, za tudu našim stylistům prošlo pod rukami více než 1800 klientů.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Jako jediní v ČR Vám nabízíme certifikované služby na všechny dostupné metody prodlužování vlasů.

LUXUSNÍ PROSTŘEDÍ

Věříme, že naše prostory Vás příjemně naladí a při masáží hlavy si krásně odpočinete.

DALŠÍ VÝHODY:

UŽITEČNÉ ODKAZY

STANDARDNÍ PRŮBĚH PRODLOUŽENÍ VLASŮ

BEZPLATNÁ KONZULTACE

Veškeré konzultace jsou u nás samozřejmě zdarma a nezávazné. Prvotní konzultaci lze provést přes online chat, email, facebook nebo na telefonu 601 250 000. Konzultace slouží k tomu, aby Vám byly zodovězeny všechny otázky a v ideálním případě si přímo můžeme domluvit termín aplikace.

Jste zdaleka? NEVADÍ

Běžně za našimi službami do našeho salonu dojíždí celá řada klientů ze vzdálenějších částí ČR, jako je například Olomouc, Brno nebo Ostrava, máme ale i několik věrných klientů z Itálie či Německa. Ideální je domluvit se na konkrétní termín, kde pro Vás připravíme vhodné prostředí pro kvalitní aplikaci vlasů. V takovém případě je ideální komunikovat přes facebook nebo emailem či nám na telefon zaslat MMS Vašich vlasů, Váš rozpočet (představu o ceně), případně ukázku z naší galerie, facebooku nebo i z webu, jaký look se Vám líbí. My pro Vás před domluveným termínem zajistíme vhodný výběr vlasů, domluvíme se na metodě prodloužení vlasů telefonicky a rezervujeme Vám dostatečný čas i pro výběr vlasů před samotným nasazením.
Vždy se snažíme splnit Vaše očekávání v kombinace poměru ceny/kvality. Náš team coloristů a stylistů Vám dokáže splnit jakékoliv přání. Pro manažery a obecně časově vytížené klienty jsme schopni zajistit individuální plán, kdy aplikaci vlasů mohou provádět až 3 kadeřníci současně.

Jste z Prahy a okolí?

Pak je pro Vás ideální se u nás zastavit osobně, celá konzultace proběhne v pohodlí našeho salonu nebo kamenné prodejny. Ukážeme si metody, zakončení, vybereme vhodný počet spojů, délku. V našem showroomu vlasů si můžete vybírat doslova ze stovek copů, nejvhodnější vlasy – nejpodobnější Vašim vlastním, zde nalezne opravdu každý. Máte individuální požadavky? Rádi pro Vás zajistíme cokoliv máte na srdci.

Poté již následují pouhé 3 kroky ke kráse a radosti z dlouhých vlasů.

Objednejte se na konzultaci ZDARMA!

Pohráváte si s myšlenkou zahuštění či prodloužení Vašich vlasů, ale nevíte zda li jsou Vaše na prodloužení vhodné? Rádi Vám nabízíme bezplatnou konzultaci kde spolu veškeré možnosti probereme, ukážeme
Vám naši širokou nabídku a budete mít možnost si vše osobně prohlédnout. Naši odborníci poskytnou
veškeré informace týkající se různých metod prodlužování vlasů, včetně výhod, nevýhod a cenového rozpětí.

*nevztahuje se na konzultaci paruk